بهمن ۱۳۸۸

بالاخره اشتراک ایمیلی وبلاگ ما هم راه افتاد!

دوستانی که لطف میکنند و به وبلاگ من تشریف میارند اگه مننت بر من بذارن و از مطالب من را خوندند و خوششون اومد میتونند از سمت چپ سایت از طریق اشتراک ایمیلی ایمیل خود را وارد کنند تا اخرین مطالب ارسالی این وبلاگ براشون ایمیل بشه!

ناگفته نمونه که بعد از اضافه کردن ایمیلتون در باکس سمت چپ یک ایمیل فعال سازی از طریق سایت براتون میاد که باید اون ایمیل را باز کنید و روی لینک فعال سازی کلیک کنید تا اکانت شما در اشتراک ما فعال بشه!

امیدوارم مطالب به درد شما عزیزان بخوره..

موفق باشید


 
۷ بهمن ۱۳۸۸
فرشاد شمشاد

درود.

در این پست سعی دارم راجب خود بازاریابی ویروسی صحبت کنم! پست قبلی یک روش از بازاریابی ویروسی بود ولی این پست توضیح خود بازاریابی ویروسی می باشد.

بازاریابی ویروسی یک استراتژی بازاریابی است که مردم را به بازگو کردن پیام بازاریابی شما به دیگران،بر می انگیزد.

این امر می تواند باعث جلب توجه بسیار زیادی به خدماتی که ارائه می کنید و یا محصولاتی که تولید می کنید باشد.

جلب توجهی تصاعدی! یک نفر به دونفر می گوید ، آندو به چهار نفر می گویند، آن چهار نفر به هشت نفر می گویند و … . بعنوان مثال ، در بازاریابی توسط پست الکترونیک ،اگرeMail شما شامل عنصری باشد که دریافت کننده را به فرستادن آن پیام به دیگران ترغیب کند ، شما یک بازاریابی ویروسی انجام داده اید.

بازاریابی ویروسی به تعداد تبادل بین اشخاص مختلف بستگی دارد.

اگر درصد زیادی از دریافت کنندگان پیامی ، آنرا به تعداد زیادی از دوستان خود ارسال کنند ، رشد ارسال آن پیام بسیار قابل توجه خواهد بودو به طبع اگر تعداد تبادل کم شود ، رشد با شکست روبرو خواهد شد.

مسابقات ، رای گیری و نظر سنجی ، بازی و حتی لطیفه از فرم های دیگر بازاریابی ویروسی هستند. به طور کلی پیام تبلیغاتی شما که به طور مداوم از هر فرد به فرد دیگر انتقال می یابد بازاریابی ویروسی نام دارد.

اگر شما به ۱۰۰ نفر eMail بفرستید و فقط ۲۵% از آن افراد صرفا” به یک نفر از دوستان خود پیام شما را منتقل کنند ، شما براحتی پیام خود را به ۲۵ نفر دیگر رسانده اید. ۲۵ نفری که ممکن بود هیچ وقت پیام شما را دریافت نکنند.

شما با استفاده از بازاریابی ویروسی مشتریان بیشتری جلب خواهید کرد.


 
۶ بهمن ۱۳۸۸
فرشاد شمشاد

سلام

خسته نباشید خدمت خوانندگان محترم وبلاگ

اول از همه عذر میخوام از کاربران صمیمی وبلاگ که یکمی وقت نمیکنم سریعتر اپدیت کنم

ایشالله جبران میکنم

خب راستش میخوام تو این پست راجب یه روش برای افزایش بازدید سایتتون و افزایش فروش شما صحبت کنم!

محبوب شدن از طریق معرفی افراد به یکدیگر، روشی کاملاٌ مرتبط با بازاریابی ویروسی، یکی از موثرترین راه های تبلیغ یک شغل یا یک محصول تولیدی است. یکی از سودمندترین راههای بازاریابی ویروسی برای وب سایت ها، استفاده از روش ( این سایت را به دوستان خود معرفی کنید ) می باشد.

در این روش افراد می توانند یک صفحه وب و محتویات آن را برای خانواده، دوستان و هر کس دیگر بفرستند.

البته در این روش اگر فرد دریافت کننده ایمیل برداشت بدی از ایمیل فرستاده شده بکند و ان را هرزنامه ( اسپم ) تلقی کنید ای  پی سرور و سایت شمارا که ایمیل باهاش فرستاده شده را از ایمیل خود بن میکند و ایمیل های شما از این به بعد به پوشه اسپم یا اوت باکس منتقل میشود !

.

حروف مختصر این روش T-A-F می باشد که مخفف :  ( تماس با دوست ) Tell A Freind می باشد.

.

راه هایی برای جلوگیری از درنظر گرفتن ایمیل های “برای دوستتان هم بفرستید” به عنوان هرزنامه، وجود دارد :

- یادداشتی را در انتهای ایمیل بگنجانید که: “این ایمیل یک T-A-F است. حتی می توانید این جمله را اضافه کنید که در صورت مواجه شدن با هر نوع سوء استفاده و سوء تفاهم با مدیر سایت … تماس بگیرید.

- نام فرستنده باید برای اطمینان در بخش From ذکر شود تا گیرنده پیام آن را از یک هرزنامه تشخیص ندهد.

- همچنین به دریافت کنندگان ایمیل ها اعلام کنید که آدرس ایمیل آن ها ثبت نمی شود.

- به دریافت کننده های ایمیل این امکان را بدهید که اگر مایل به دریافت ایمیل از سایت شما نیستند میتوانند امکان ارسال ایمیل از سایتتان را برای ایمیلشان حذف کنند. ( یعنی کسی نتونه به این ایمیل از سایت شما پیامی بفرسته  )

.

اگر هنوز برای استفاده از لینک “برای دوستتان هم بفرستید” در صفحات وب مردد هستید، توجه داشته باشید که این روش از موثرترین راه های بازاریابی ویروسی است.


به مرور زمان راجب روش های دیگه توضیح خواهم داد.


موفق و سربلند باشید…


 
۶ بهمن ۱۳۸۸
فرشاد شمشاد